A MagSafe-rögzítésű Beats iPhone-tokot úgy terveztük, hogy megvédje az iPhone-t a karcolásoktól és az ütődésektől – ennek érdekében a tervezése és gyártása részeként több ezer órányi tesztelésnek vetettük alá. A nagy precizitással kimunkált tok tökéletesen illeszkedik az iPhone 16 Plus vonalaira és gombjaira.
A Kameravezérlőt is zavartalanul használhatod: a tok olyan zafírsapkával fedi, amelynek vezetőképes rétegén át a vezérlő érzékelni tudja az ujjmozdulataidat.
A keményhéjas polikarbonát hátlaphoz párosuló hajlékony oldalfalaknak köszönhetően a tok hatékonyan nyeli el az ütődéseket, mégis vékony, könnyű és kényelmes fogású marad. Fényes karcálló külső bevonat teszi még ellenállóbbá, és puha mikroszálas béléssel óvja az iPhone-t a súrlódás okozta apró sérülésektől.
A MagSafe-kompatibilis tokot beépített mágnesek illesztik tökéletesen az iPhone 16 Plusra, így fantasztikusan egyszerű feltenni, és a vezeték nélküli töltés is hatékony rajta keresztül.
Az újrahasznosított fogyasztói hulladékból készült MagSafe-rögzítésű Beats iPhone-tok négy stílusos színváltozatban választható, melyek belsejét merészen élénk színek dobják fel. A 100 százalékban rostalapú csomagoláshoz 100 százalékban újrahasznosított, felelős forrásból származó farostot használunk.
A kijelzőcsere egy mobiltelefon esetén a legdrágább javítási folyamatok közé tartozik, leginkább azért, mert ez a legköltségesebb alkatrész is egyben (természetesen a komplett alaplapot kivéve).
Leglátványosabb hibajelenség, és talán egyértelműbb: az akkumulátor felpúposodik, a kijelzőt vagy a hátlapot feszíti, és mozdítja el akár a helyéről. Ebben az esetben akár nagyobb kárt is okozhat a készülékben.
Milyen jelenségek, tünetek utalhatnak egy mobiltelefon esetén a töltőcsatlakozó hibájára?
Elsősorban nem tölt a telefon, vagy ha tölt is, akkor minimális mennyiségű energiát sikerül beleerőszakolni a készülékbe viszonylag hosszú időtartam alatt. Ez utalhat az akkumulátor és / vagy a töltőcsatlakozó (microUSB, Type-C USB-c, lightning) hibájára is.
A mobiltelefon hátlapi kamerája az esetek legnagyobb százalékában fizikai sérülés miatt lesz használhatatlan: repedés, törés, karcolás.
A mobiltelefon hátlapi lencséje jellemzően a kamera modul védelmét szolgálja, így annak sérülése esetén a kamera is nagyobb valószínűséggel sérülhet. A törött lencsén mind a por, pára és nedvesség is könnyebben jut el a kameramodulhoz.
A mai kornak megfelelő mobiltelefonokban már nem csak egy hangszóró található jellemzően, de a működéshez a megfelelő működés mindegyik esetében elvárható. Milyen jelenségek esetén gyanakodhatunk a mobiltelefon beszédhangszóró hibájára?
A mai kornak megfelelő mobiltelefonokban már nem csak egy hangszóró található jellemzően, de a működéshez a megfelelő működés mindegyik esetében elvárható.
Milyen jelenségek esetén gyanakodhatunk a mobiltelefon csengőhangszóró, rendszerhangszóró hibájára?
Egy mobiltelefon is számítógép, így az operációs rendszer a használat során akár a folyamatosan felgyűlő problémák miatt is belassulhat, használhatatlanná válhat. Természetesen egy nagyobb rendszerfrissítés sem árt időnként, illetve sokszor egyszerűbb újratelepíteni a rendszert, mint az egyedi problémákat, szoftvereket egyenként megkeresni és "kieggyelni".
A mobiltelefon hátlapja sem egy egyszerű borítólap sok esetben manapság. Részben látvány kérdése, hogy elviseljük-e a törött, karcos hátlapot, de nagyon fontos szempont, hogy sokszor a mobiltelefon kameráját védő burkolat is egyben (egyes típusok esetén a kamera lencsevédő egybeépítve található a hátlappal), valamint a pára-, csepp- és vízállóságot is nagyban befolyásolja.
A mobiltelefonok egyik legsérülékenyebb pontja a kijelző! Lehet Gorilla Glass xxx sorszámú védelem, lehet IPxx védelem vagy IPX védelem, akkor sem védett a behatásoktól a kijelző.